Mniejsza architektura

Garaż

Budowa pomieszczenia garażowego z prefabrykowanych elementów to bardzo krótki czas, niska cena i wysoki standard wykonania. Pomieszczenie, w którym garażujemy auto będzie ciepłe, dźwiękoszczelne i dostosowane do celu, w jakim zostało zbudowane.

Dobudówka

Systemy PPS i TTS są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą powiększyć powierzchnię posiadanego już domu. Możliwości techniczne pozwalają na dowolne zaprojektowanie dobudówki oraz jej wykończenie w taki sposób, aby idealnie komponowała się z istniejącym już budynkiem.

Inne

Zastosowana przez nas technologia może mieć szereg zastosowań w zależności od potrzeb i oczekiwań. Jej kompaktowy charakter daje możliwość wykorzystania jej w budowie altany ogrodowej, domku wypoczynkowego, domku działkowego lub gospodarczego. W zależności od fantazji i potrzeb można zrealizować każdy projekt w ramach małej architektury.

Dostosuj swój projekt

Dostosuj projekt

Elastyczność technologii PPS znajduje zastosowanie w adaptacji własnego projektu domu do potrzeb realizacji inwestycji z jej zastosowaniem. Gotowy projekt domu nie musi być wykonany z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów. Oszczędność środków i czasu oraz korzyści wynikające z zastąpienia konwencjonalnych rozwiązań budowlanych modułami PPS i TTS przemawiają za dostosowaniem projektu do oferowanej przez nas technologii i wykonawstwa. Przy podpisaniu kompleksowej umowy na budowę domu do stanu deweloperskiego gwarantujemy adaptację projektu w cenie umowy. Przy robotach częściowych lub dostawie materiałów jako indywidualnie zaprojektowanych paneli do samodzielnego montażu koszt adaptacji projektu to tylko 10 zł/m2.